fbpx

BLOG

HLAS - sociálna demokracia

Domov » Aktuality » Tlačové správy » Patrícia Medveď Macíková » Tlačová správa: stanovisko ...

Tlačová správa: stanovisko strany HLAS k „reforme“ ministra financií.

Igor Matovič dnes išiel predstaviť daňovo- odvodovú reformu, no žiadnu nepredstavil. Akurát poprel medializované informácie, podľa ktorých jeho rezort pripravil smrteľný koktail, znamenajúci výrazné zdraženie všetkých tovarov a služieb, zvýšenie daní živnostníkom a mnohé pravicové, dávno prekonané experimenty. Ak chce vládna koalícia skutočne pomôcť rodinám s deťmi, nech podporí návrh HLASU na vyplatenie príspevku 300 eur na každé nezaopatrené dieťa, ktorý je práve v parlamente.

Igor Matovič dnes išiel predstaviť daňovo – odvodovú reformu, no žiadnu nepredstavil. Akurát poprel medializované informácie, podľa ktorých jeho rezort pripravil smrteľný koktail, znamenajúci výrazné zdraženie všetkých tovarov a služieb, zvýšenie daní živnostníkom a mnohé pravicové, dávno prekonané experimenty. Ak chce vládna koalícia skutočne pomôcť rodinám s deťmi, nech podporí návrh HLASU na vyplatenie príspevku 300 eur na každé nezaopatrené dieťa, ktorý je práve v parlamente.

<< Späť k článkom

Používaním stránok prevádzkovaných stranou HLAS súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info