Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Domov » Aktuality » Tlačové správy » Patrícia Medveď Macíková » Tlačová správa: Ak chce pri...

Tlačová správa: Ak chce priemiér Heger budovať kultúru úcty, nech okamžite odvolá ministra Matoviča

Ak chce premiér Eduard Heger budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra […]

Ak chce premiér Eduard Heger budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra financií Igora Matoviča.
„Za celý čas slovenskej samostatnosti neexistuje väčší zabijak politickej i ľudskej kultúry ako Igor Matovič. Jeho „kultúrou úcty“ je rozoštvávanie národa, klamanie, podvádzanie, urážanie názorových oponentov a pohŕdanie vlastnými predvolebnými sľubmi. Človek, ktorý v parlamente rozpráva o „sračkách“ a „hovnách“, je vzorom nekultúrnosti a neúcty. Preto nech sa páči, pán Heger, budujte kultúru úcty a zbavte nás najväčšieho zla v slovenskej politike, ktoré nesie meno Igor Matovič,“ uviedol poslanec HLASu Matúš Šutaj Eštok.
HLAS je presvedčený, že Igor Matovič nemá čo hľadať v jednej z kľúčových ústavných funkcií. „Je najvyšší čas, aby strany vládnej koalície dospeli k rovnakému a nevyhnutnému záveru ako pred rokom. Vtedy po mesiacoch zmätku a chaosu pochopili, že tento človek nemôže byť predsedom vlády. Dnes je najvyšší čas, aby uznali, že ani štátna kasa nemôže strážená bláznom bez akejkoľvek zodpovednosti,“ dodal Matúš Šutaj Eštok.

<< Späť k článkom

Používaním stránok prevádzkovaných stranou HLAS súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info